Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

16.02.2024 16:30

Іллінецькі спортсмени взяли участь у чемпіонаті Вінницької області з боксу серед юніорів та юніорок

З 13 по 16 лютого на території спортивного клубу «Нокаут» проходив чемпіонат Вінницької області з боксу серед юніорів та юніорок. В цьогорічних змаганнях взяли участь 98 хлопців та 6 дівчат. З гарними результатами та нагородами повернулись зі змагань іллінецькі спортсмени.

Вперше в історії нашого міста чемпіонкою серед юніорок стала Аріна Сіваш. Аріні 14 років, вона навчається в Іллінецькому ліцеї №2, боксом захопилась нещодавно, проте дівчина має наполегливий характер, бажання займатись цим видом спорту й волю до перемоги. Аріна, у своїй ваговій категорії 46 кг, представлятиме Іллінецьку громаду та Вінницьку область на чемпіонаті України з боксу серед юніорів та юніорок, який проходитиме з 11 по 17 березня у м.Вінниця.

Бронзу на чемпіонаті області виборов теж учень Іллінецького ліцею №2 Артем Рудюк (вагова категорія 52 кг). Артем виграв перший непростий бій у боксера з Могилів-Подільського. У важкому поєдинку за вихід у фінал поступився дуже сильному супернику - чинному чемпіону України, кандидату в майстри спорту, вінничанину Данилу Гуменюку. Артем займається боксом з 8 років. Хлопець кандидат у майстри спорту, неодноразовий призер обласних чемпіонатів і змагань, чемпіон Вінницької області 2023 року, учасник чемпіонату України з боксу серед школярів.

П’яте місце посів Олександр Кравець (вагова категорія 63 кг), студент Іллінецького аграрного фахового коледжу. Олександр виграв перший бій у боксера з Вінниці та поступився у другому поєдинку за вихід у півфінал чемпіонату кандидату в майстри спорту із смт Стрижавка.

Аріна Сіваш, Артем Рудюк, Олександр Кравець, вихованці Іллінецького відділення ВОКДЮСШ, тренує боксерів Олег Дяченко.

Вітаємо з перемогою Аріну та Артема, їх тренера, батьків, зичимо усім нашим боксерам міцного здоров’я, мирного неба, наполегливості у досягненні поставленої мети, нових спортивних успіхів і досягнень.