Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

20.02.2024 09:10

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Зарічна в селі Жорнище Жорнищенського старостинського округу Іллінецької територіальної громади на вулицю Олександра Кудіна

65d4661193e87__30627694e976647bdb89d71d3452ce67.jpg

Іллінецька міська рада Вінницької області повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Зарічна в селі Жорнище Жорнищенського старостинського округу Іллінецької територіальної громади на Олександра Кудіна, згідно поданого звернення Потапчук Тетяни Василівни.

Організатор громадського обговорення – Управління житлово- комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради.

Громадське обговорення проводиться Управлінням  житлово- комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради  з метою увіковічення пам’яті захисника України Олександра Кудіна, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.212 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Поштова адреса: 22700, вул. Соборна, 19, м. Іллінці

Електронна адреса: uma_ill@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальні особи за проведення громадського обговорення – Роїк Юрій Петрович – начальник Управління житлово- комунального господарства, містобудування та архітектури – головний архітектор Іллінецької міської ради