27.02.2024 15:54
В Іллінцях відбувся ІІ територіальний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
![65ddea51e13a3__3.jpg 65ddea51e13a3__3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197140/65ddea51e13a3__3.jpg)
Іллінецька територіальна громада долучилася до всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч», який створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством молоді та спорту України.
Обʼєднатися і бути пліч-о-пліч у цей складний час – ось мета наймасштабніших учнівських змагань у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Сьогодні, 27 лютого, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради проведено ІІ територіальний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Учасників змагань привітала Світлана Крот, начальник управління освіти міської ради та побажала успіхів, гарної гри та перемог.
Спортивне дійство, своїми виступами, відкрили команди з чарліденгу Бабинського, Жорнищенського, Іллінецького №3 та Жаданівського ліцеїв.
Далі змагання з футзалу серед учнів Іллінецького ліцею №1, Іллінецького ліцею №2 та Іллінецького ліцею.
За результатами змагань з футзалу 1-ше місце зайняла команда Іллінецького ліцею №2, 2 – команда Іллінецького ліцею №1, 3 місце – команда Іллінецького ліцею.
З чарліденгу: команда Бабинського ліцею – 1 місце, команда Іллінецького ліцею №3 - 2 місце, команда Жаданівського та Жорнищенського ліцеїв розділили 3 місце.
Під час змагань учасники відчули шалену підтримку та атмосферу згуртованості. Тож недарма змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» проводяться під гаслом «Разом переможемо!»
Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам подальших успіхів!
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197141/1.jpg)
![10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197142/10.jpg)
![11.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197143/11.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197144/2.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197145/4.jpg)
![5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197146/5.jpg)
![6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197147/6.jpg)
![7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197148/7.jpg)
![8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197149/8.jpg)
![9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/197150/9.jpg)