04.06.2024 16:38
Іллінецька громада долучилися до меморіальної акції «Голоси дітей»
![666041d2809c8__447296526_758927526414232_2321397223327163986_n.jpg 666041d2809c8__447296526_758927526414232_2321397223327163986_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246375/666041d2809c8__447296526_758927526414232_2321397223327163986_n.jpg)
Сьогодні у містах і селах України передзвоном дзвіночків линуть голоси дітей, життя яких обірвала безжальна рука московських загарбників. І цей тихий дзвін озивається пекучим болем у серці кожного з нас. Бо в XXI столітті в центрі Європи гине наше майбутнє…
У День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, іллінчани долучилися до меморіальної акції «Голоси дітей», започаткованої 4 червня 2022 року Першою леді Оленою Зеленською. У рамках акції дорослі й діти розвісили на деревах на алеї біля Іллінецького аграрного фахового коледжу та дитячої музичної школи в центрі міста Іллінці невеликі дзвіночки, котрі символізують сміх дітей, який більше не задзвенить, розповідають про їхнє вкрадене дитинство та загублені безневинні життя. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять юних і маленьких українців безжально вбитих рашистськими нелюдами.
Нема прощення окупантам! Увесь світ має згуртуватися, щоб зупинити війну, в якій гинуть і страждають діти. Діти повинні мріяти, всміхатись та мати щасливе дитинство, а не бути свідками та жертвами страшної війни. Діти мають жити в мирі!
![447250081_758856403088011_5304946113900685384_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246387/447250081_758856403088011_5304946113900685384_n.jpg)
![447253768_758855933088058_8181321686123008852_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246388/447253768_758855933088058_8181321686123008852_n.jpg)
![447291227_758856069754711_7566230004644266118_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246389/447291227_758856069754711_7566230004644266118_n.jpg)
![447384337_758856066421378_6162703355225700432_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246390/447384337_758856066421378_6162703355225700432_n.jpg)
![447450287_758855643088087_8444951888624457560_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246391/447450287_758855643088087_8444951888624457560_n.jpg)
![447568644_758856386421346_3470256217779812323_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246392/447568644_758856386421346_3470256217779812323_n.jpg)
![447745224_758856053088046_1653409657390230278_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246393/447745224_758856053088046_1653409657390230278_n.jpg)
![447756349_758864963087155_1204112543325825826_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246394/447756349_758864963087155_1204112543325825826_n.jpg)
![447764685_758856153088036_7594450682588869981_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246395/447764685_758856153088036_7594450682588869981_n.jpg)
![447819262_758856199754698_3325852863526529097_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246396/447819262_758856199754698_3325852863526529097_n.jpg)