06.06.2024 11:30
Іллінчанин переміг на чемпіонаті України з боротьби самбо
![66617a9fca0ef__447436075_759801799660138_6770346089220321400_n.jpg 66617a9fca0ef__447436075_759801799660138_6770346089220321400_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246763/66617a9fca0ef__447436075_759801799660138_6770346089220321400_n.jpg)
Іллінчанин Вадим Білоус - чемпіон України з боротьби самбо серед підлітків
3-6 червня у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків (до 14 років).
Іллінчанин Вадим Білоус не дав жодного шансу суперникам, здобув блискавичні перемоги в усіх сутичках та став чемпіоном України у ваговій категорії до 65 кілограм.
Тренери спортсмена Станіслав Герасимчук, Артем Горбатюк, Леся Чорномаз та Іван Нагорняк.
Вітаємо Вадима, тренерів з такою вагомою перемогою! Подяка батькам за те, що підтримують і розвивають захоплення сина самбо й дзюдо, подяка усім причетним!
Слава воїнам Збройних Сил України, завдяки мужності та героїзму яких наші діти мають можливість навчатись, займатись спортом, досягати найвищих вершин.
![447406865_759810596325925_3744129860438304455_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246764/447406865_759810596325925_3744129860438304455_n.jpg)
![447411042_759797049660613_2360018582061476676_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246765/447411042_759797049660613_2360018582061476676_n.jpg)
![447421506_759797076327277_5479386293841011944_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246766/447421506_759797076327277_5479386293841011944_n.jpg)
![447560597_759797039660614_5049867429108023125_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246767/447560597_759797039660614_5049867429108023125_n.jpg)
![447760515_759802039660114_5283759331014579708_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246768/447760515_759802039660114_5283759331014579708_n.jpg)
![447773019_759797069660611_4447648264957060260_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/3/246769/447773019_759797069660611_4447648264957060260_n.jpg)