Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

13.10.2024 13:59

Іллінчанин Тарас Крилов - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу

Іллінчанин Тарас Крилов - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорів

11 жовтня у місті Ларнака, що на Кіпрі, розпочався молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо. У перший день змагалися кадети (14-16 років) зі спортивного самбо і юніори (18-20 років) з бойового розділу. Загалом форум зібрав майже 600 учасників із понад 30-ти країна світу. 11 жовтня українці здобули 13 медалей, а також кубки у командному заліку - "срібний" (кадетки, спортивне самбо) і "бронзовий" (юніори, бойове самбо).

Серед призерів молодіжного чемпіонату світу іллінчанин Тарас Крилов 💪, представник Вінницької обласної комплексної ДЮСШ, який виборов бронзу 🥉в розділі бойове самбо (вагова категорія до 64 кг). Перший бій Тарас виграв у вірменина, а другий у колумбійця. Також слід зазначити, що він виступав в старшій віковій групі, адже серед юнаків бойовий розділ не проводиться. Тренери спортсмена Станіслав Герасимчук та Іван Нагорняк.

Усією громадою вітаємо Тараса, його тренерів, батьків з цією високою нагородою. Зичимо юнакові зіркових перемог на спортивний арені, міцного здоровʼя, фізичного гарту, мирного неба.