22.06.2026 10:12 9
Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
Шановні жителі Іллінецької міської територіальної громади!
У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни ми згадуємо всіх, чиї життя забрали війни, усіх, хто пережив біль втрат, окупацію, руйнування та страшні випробування.
Друга світова війна стала однією з найтрагічніших сторінок в історії людства. Вона залишила глибокі рани в серцях мільйонів людей, зруйнувала міста і села, забрала найдорожче — людські життя.
Сьогодні, через десятиліття після тих подій, ми особливо гостро усвідомлюємо справжню цінність миру. Український народ, який зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом, знову змушений зі зброєю в руках відстоювати свою свободу, незалежність і право на майбутнє.
Наші Захисники й Захисниці продовжують боротьбу з агресором, який несе на українську землю смерть, руйнування та страждання. Вони мужньо боронять рідний дім, свої родини та нашу державу.
Схиляємо голови перед пам’яттю жертв Другої світової війни та всіх українців, чиї життя забрала російська агресія.
Безмежна вдячність Воїнам, які сьогодні стоять на захисті України, її свободи та незалежності.
Честь і шана Героям.
Слава Україні!