23.06.2026 10:01 12
Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня державної служби України
Шановні державні службовці та ветерани державної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби України!
Бути державним службовцем — це велика відповідальність і щоденна праця заради людей. Саме від компетентності, відповідальності, принциповості та відданості справі працівників органів виконавчої влади залежить ефективність реалізації державної політики, якість надання послуг громадянам, зміцнення довіри суспільства до влади.
Сьогодні, в умовах воєнного стану та складних викликів, які переживає наша країна, ви забезпечуєте належне функціонування державних інституцій, залишаєтеся надійною підтримкою для жителів громади, працюєте задля її розвитку та добробуту.
Дякую кожному з вас за вірність обраному покликанню, небайдужість, професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов'язків.
Зичу міцного здоров'я, невичерпної енергії, мирного неба, нових професійних здобутків та успіхів у всіх добрих справах. Нехай найвищою нагородою за вашу нелегку працю буде довіра та вдячність людей, а віра в Перемогу та процвітання нашої України додає сил щодня!