Логотип

Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

24.06.2026 11:55 13

МОЗ нагадує: до 30 червня необхідно використати кошти на участь у програмі «Скринінг здоров’я 40+»

d0df3c9c-178c-48a6-85a1-29dc45d35cc6.jpg

30 червня 2026 року спливає термін, протягом якого можна оплатити послугу скринінгу коштами підтримки від держави тим людям, які отримали кошти в межах національної програми "Скринінг здоров’я 40+" до 1 травня 2026 року. Пройти обстеження та розрахуватися за нього потрібно до цієї дати включно. Інакше для учасника кошти фактично «згорять» — автоматично повернувшись до держбюджету.

1 травня запрацював оновлений механізм участі у програмі Скринінг здоров’я 40+: українцям та українкам віком від 40 років не потрібно чекати 30 днів після дня народження, щоб подати заявку. Зробити це можна у будь-який зручний час через застосунок Дія або у ЦНАПі.

Якщо підтримка була зарахована після 1 травня 2026 року, учасник має 2 місяці від моменту надходження, щоб оплатити послугу скринінгу. Інакше — кошти теж повернуться до держбюджету.

Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для людей віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.

Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців та українок віком від 40 років. Сама послуга доступна у 2227 місцях надання послуг по всій країні.

Не відкладайте турботу про себе — запишіться на скринінг уже зараз.

🔗Більше про програму читайте тут: screening.moz.gov.ua