Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

20.02.2023 11:23

Команда Іллінецької міської територіальної громади призер обласного чемпіонату Вінницької області з гирьового спорту

У суботу, 18 лютого, у м.Вінниця відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з гирьового спорту "Гвардійський ривок", в якому взяли участь вісім команд територіальних громад. Іллінеччину представляли 6 спортсменів різних вагових категорій.

Команда Іллінецької міської територіальної громади (тренер Василь Цеплий) зайняла у цих змаганнях третє місце. Срібло виборола команда Томашпільської територіальної громади, а переможцями стали спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ.

Найвищу нагороду серед іллінчан в обласному чемпіонаті виборов Легойда Віталій, він посів 2 місце. Єдина жінка у команді Семенова Ірина виборола 3 місце. Лошак Віталій та Цеплий Василь завершили змагання з 4 результатом, Салій Артур - 7. За загальним командним заліком наша команда стала призером змагань.

Вітаємо наших спортсменів з гарним результатом, зичимо нових звершень і спортивних перемог.