Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

17.03.2023 16:26

Володимир Ящук привітав колектив комунального підприємства «Добробут» міської ради з професійним святом

Щороку у третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято.

Напередодні святкового дня Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав колектив комунального підприємства «Добробут» міської ради.

«Беззаперечно кожний з вас заслуговує найкращих слів вдячності за щоденну важку та таку потрібну працю. Без комунальних служб сьогодні неможливо уявити сучасне життя. Кожного дня, і в сніг, і в спеку, і в холод ви дбаєте про комфорт, затишок, чистоту нашого міста та сіл громади. Сьогодні багато працівників комунального підприємства у лавах Збройних Сил України захищає рідну землю від загарбника. Ви ж продовжуєте працювати, забезпечувати життєдіяльність нашої громади, підтримувати наших воїнів. На своєму фронті, наближати нашу спільну Перемогу.

Щиро бажаю вам усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди й добробуту. І нехай слова вдячності жителів нашої громади щоденно зігрівають вашу душу. Миру нам усім та Перемоги», - сказав міський голова.

Зі словами вітань, щирої подяки за працю, відданість обраній справі звернувся до колективу й директор комунального підприємства «Добробут» міської ради Денис Гетьман. Побажав професійних успіхів і нових трудових здобутків, гарного настрою, людської вдячності, достатку, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З нагоди професійного свята кращих працівників комунального підприємства було відзначено Почесною грамотою Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради, грамотами міської ради, КП «Добробут» міської ради.