Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

08.11.2023 11:54

Команда Іллінецького ліцею №2 бронзові призери з тенісу настільного у фінальних змаганнях Гімназіади Вінницької област

У рамках Гімназіади 7 листопада відбулися обласні фінальні змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2023-2024 навчальному році з тенісу настільного.

Команда Іллінецького ліцею №2 Іллінецької міської ради у складі Фурмана Олега, Крижанівського Артема та Рудої Інни здобула ІІІ місце у фіналі Вінницької області з тенісу настільного серед 6 команд із 6 районів.

Найкращий результат в особистому заліку показав Олег Фурман, зайнявши І місце серед юнаків. У складі збірної області Олег братиме участь у Всеукраїнських змаганнях.

Вітаємо фіналістів та дякуємо тренеру Андрію Сидоренку, учителю Владиславу Пославському за підготовку команди.