Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

27.11.2023 16:42

"16 днів проти насильства": відбулося засідання Координаційної ради

6564ad2162c8d__1.jpg

Сьогодні, 27 листопада, в залі засідань Іллінецької міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на території Іллінецької громади.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець, працівники Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради, Служби у справах дітей міської ради, Управління освіти міської ради, КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» міської ради,  поліцейський офіцер громади.

Члени засідання Координаційної ради обговорили план заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка розпочалась 25 листопада й триватиме до 10 грудня.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства»  є:
- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків;
- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:


25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня - Міжнародний день волонтера;
6 грудня-Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня -Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня - Міжнародний день прав людини.

2.jpg