Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

20.02.2023 16:40

Іллінчанин Фурман Олег в складі збірної команди Вінницької області представлятиме Вінниччину на чемпіонаті України з тенісу

У п’ятницю, 17 лютого 2023 року, у м. Вінниця на базі спортивного комплекс «Здоров’я» відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2008 року народження та молодшого віку. Змагання проводились в особистому, парному та змішаних розрядах. В чемпіонаті взяли участь юні тенісисти та тенісистки з Вінниці, Козятина, Могилів-Подільського, Хмільника, Іллінців. Команда Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи складалася з 4 спортсменів, вихованців тренера Андрія Сидоренка.

Іллінчанин Фурман Олег, 2010 року народження, який змагався з юнаками, що на два роки старші за нього, виборов третє місце, поступившись лише в півфіналі спортсменові (Харків-Вінниця), що і виграв цей чемпіонат.

Наприкінці січня Олежка став у своїй віковій категорії дворазовим чемпіоном області в особистому та змішаних розрядах (пара хлопці). Змагання також проходили у м.Вінниця в СК «Здоров’я».

Олег Фурман увійшов до складу збірної команди Вінницької області та їде на чемпіонат України, який відбудеться у березні в м.Львів.

Щиро вітаємо Олега, його тренера та батьків! Зичимо нових спортивних досягнень і перемоги на всеукраїнському рівні.