Іллінецька територіальна громада

Вінницька область, Вінницький район

26.02.2023 17:40

Владислав Кирилюк - переможець етапу Кубку світу з боротьби самбо

У змаганнях взяли участь представники 14-ти країн. Українська збірна здобула командну перемогу.

У складі збірної Вінниччину та Україну на цих змаганнях представляв іллінчанин Владислав Кирилюк. Спортсмен у своїй ваговій категорії до 64 кг продемонстрував, що він найкращий у цьому виді спорту, перемігши у всіх поєдинках, став чемпіоном етапу Кубку світу серед дорослих та приніс золоту медаль до загальної командної скарбнички.

Владиславові 20 років. Розпочав він свій спортивний шлях у 6 років. Перший тренер Владислава - Станіслав Герасимчук. Нині хлопець тренується під керівництвом тренера з боротьби самбо Івана Нагорняка. Він майстер спорту України з дзюдо та самбо, багаторазовий призер та переможець змагань, чемпіонатів, кубків всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Зичимо Владиславу нових спортивних злетів та зіркових перемог. Пишаємось своїм земляком.